Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Odpadamy z pucharu...
Dodano:27 Sep 2019 14:28

25.09.2019 ELANA TORUŃ - Radomiak Radom 1:2 (0:1)

W ubiegłą środę rozegrano 1 rundę Pucharu Polski w której to Elana zmierzyła się na własnym obiekcie z Radomiakiem Radom! Niestety na kilka dni przed było wiadomo, że tego dnia kibice Radomiaka nie zawitają do Torunia ponieważ ze względu na śmierć ich kolegi po szalu odwołali swoje dwa najbliższe wyjazdy w tym właśnie wyjazd do Grodu Kopernika.

Dlatego też z naszej strony na ten mecz nie było większej mobilizacji. Efekty było widać na trybunach gdzie frekwencja ogólnie była kiepska. Wpływ na to na pewno miała także nie za ciekawa pora rozgrywania meczu (15:30 w środku tygodnia). Przez większość meczu nie prowadzimy dopingu. Dopiero po symbolicznej 68 minucie gdzie jak zawsze wstaje cały stadion oklaskami "pozdrawiając" sektor niebo nieco się ożywiamy. Przez te ostatnie 20 minut prowadzimy doping do samego końca z minuty na minute coraz głośniejszy. Przynosi to efekty jeżeli chodzi o poczynania na boisku naszych piłkarzyków, którzy w 87 minucie wyrównują stan meczu na 1:1. Gdy myśleliśmy, że ów stan rzeczy doprowadzi nas do dogrywki Radomiak przeprowadza dwie akcje i po tej drugiej sytuacji w 90 minucie meczu ponownie wychodzą na prowadzenie 2:1 ! Elana rozpaczliwie próbuje coś jeszcze ustrzelić ale wiadomo to się nie udaje i po chwili sędzia zakończył mecz. Kolejna "frajerska" porażka naszej drużyny zatem stała się faktem. Niestety Elana jeżeli w ogóle gra w Pucharze Polski na ogólnopolskim szczeblu to od dawien dawna nie może przejść nawet jednej rundy. No trudno, plany o Stadionie Narodowym, o Europejskich pucharach albo przynajmniej o jakimś ciekawym rywalu np. ektraklasowym musimy odłożyć o przynajmniej kolejny rok.

Tym czasem skupmy się na lidze. Dwa najbliższe mecze ligowe odbędą się w Toruniu oba w niedzielę. Najpierw w najbliższą z Pogonią Siedlce a tydzień później z Widzewem Łódź! WSZYSCY DO MŁYNA!

/foto: tylkoradomiak.pl/
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews