Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    16.06.2018 WSZYSCY JEDZIEMY DO SOLCA!!!
Dodano:13 Jun 2018 13:17

Awans miał być w ostatnią sobotę, niestety awansu nie było ale informujemy Was wszystkich tu i teraz... ten AWANS BĘDZIE! Takowy nastąpi w sobotę (16.06) po meczu w Solcu Kujawskim! Z tego względu JEDZIEMY WSZYSCY! Niech każdy z Solca dostanie pierdolca ;)

Z racji tego iż działacze naszego klubu wyszli z inicjatywą ogarnięcia autokarów na te wyjazd, zmieniamy preferowany środek transportu. Jedziemy transportem kołowym! W tej chwili uruchamiamy zapisy TYLKO I WYŁĄCZNIE dla osób, które chcą JECHAĆ AUTOKAREM!!!

www.elanowcy.pl/zapisy.php


Cena biletu w jedną stronę na pociąg to: 8,20zł (normalny), 5,17zł (ulgowy) 4,02zł (studencki)!

Bilet na mecz? 0 zł bo niestety dużo na to wskazuje iż jak na takie buraczane kluby jak ten z Solca przystało boją się kibiców gości i po raz trzeci z rzędu w tej miejscowości nie wejdziemy na stadion. Tak czy siak będziemy dopingować zza płotu i w ten dzień świętujemy awans!

Nasze Stowarzyszenie "ELANOWCY" zgłosiło legalne zgromadzenie pod stadionem w Solcu więc tego dnia musimy się stawić tam w mocnej grupie!

Ponadto później po naszym powrocie z wyjazdu, trochę po godzinie 19:00 na starówce naszego pięknego miasta zaplanowana jest feta z okazji tego jeszcze niedoszłego awansu! Cóż dodać? WSZYSCY DO SOLCA!

Przekazywać info dalej i widzimy się w sobotę!

2 liga, 2 liga ELANA!!!
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews