Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Jutro wszyscy do Ostrowa!
Dodano:10 Nov 2015 11:33

Drodzy wyjazdowicze! Mobilizacja!

Już jutro Elana rozegra kolejny mecz ligowy, kolejny wyjazdowy! Rywalem "żółto – niebieskich" będzie Ostrovia Ostrów a więc kibicowsko zdecydowanie jedno z najciekawszych spotkań naszej ligi!

Kibice Ostrovii jak większość wielkopolski należą do "rodziny Lecha Poznań", którego są fan clubem. Tak poza tym mają zgodę z Kanią Gostyń a chociażby na ostatnim ich meczu z KKSem Kalisz gościnnie z nimi obecne były takie ekipy jak Górnik Konin czy Astra Krotoszyn! Jeżeli chodzi o mecze piłkarskie to do tej pory nie było nam dane spotykać się z Ostrovią i wszystko wskazuje iż będzie to jedyna taka okazja aby do nich tam pojechać! Dlaczego? O ile nie wiadomo jak to będzie z naszą drużyną to akurat Ostrovia raczej jest pewnym kandydatem do spadku a co za tym idzie nasze drużyny mogą się już przez dłuższy czas nie zetknąć w tej samej lidze… Dlatego jeżeli chcesz mieć w swoim "CV" wpisany wyjazd "na Ostrovie" to jutro nie możesz odpuścić tego wyjazdu! Kibice Ostrovii jak na naszą ligę prezentują dość solidny poziom dlatego też i My musimy pokazać się z jak najlepszej strony! Nie będziemy na siłę namawiać lecz gwarantujemy iż kto pojedzie ten nie będzie żałował!

Zbiórka 8:30 przy nowej hali widowiskowo – sportowej przy Bema 23. Odjazd 9:00! Przekazujemy info dalej i widzimy się na zbiórce, wszyscy bez wyjątków!
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews