Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Im strzelać nie kazano! Elana niczym... Małapanew Kuczów !
Dodano:26 Sep 2012 23:01


Jak pewnie doskonale już wszyscy więdzą... nasz klub w tym sezonie 2012/2013 w oficjalnych meczach nie zdobył jeszcze bramki, tracąc przy tym aż 16 (+ dwie w Pucharze Polski)!  To już 8 spotkań ligowych i 1 pucharowy w Kołobrzegu w którym "żóło-niebiescy" nie potrafią pokonać bramkarza rywali... Nawet najdłużej pracujące osoby w klubie oraz najstarsi kibice Elany nie pamiętają czy kiedykolwiek nasz klub miał tak słaby bilans bramkowy... Jest to nie tyle co śmieszne ale przerażające...  Sami piłkarze a dokładnie kapitan drużyny całą winne za obecny stan "zwalił" na opiekuna Wędzyńskiego, który tragicznie przygotował zespół do sezonu...  Owszem nie sposób się nie zgodzić z Marcinem bo przecież także My kibice Elany potrafiliśmy dojrzeć brak profesjonalnego podejścia tego pana do pracy w naszym klubie co zresztą w sposób dosadny wyrażaliśmy podczas spotkań ligowych !  Fajnie iż Marcin Wróbel odważył się szczerze powiedzieć "co jest grane" jednak My kibice możemy mieć do kapitana żal i pytanie "dlaczego tak późno?" Przecież Marcin jest jednym z najstarszych i doświadczonych zawodników w tym klubie... czemu nie reagował wcześniej iż na treningach "nic nie robią" ? Przecież profesjonalny piłkarz po tylu latach gry w piłkę doskonale wie co trzeba zrobić aby jego organizm był należycie przygotowany do rozgrywek... Rozumiemy iż Marcin i każdy inny piłkarz naszego klubu bał się oficjalnie głośno odezwać w tej sprawie bo mogłoby to skutkować np. odsunięciem danego zawodnika od zespołu! Ale dlaczego nikt z piłkarzy nie przyszedł z tym problemem do nas? Przecież od tego My kibice Elany jesteśmy... Takie sprawy trzeba załatwiać szybko ponieważ nikomu nie pozwolimy na niszczenie naszego klubu ! Tak to już niestety jest iż często byliśmy czy jesteśmy wprowadzani w błąd bo często to co oficjalnie jest "cacy" w rzeczywistości okazuję się "bee i fuj, fuj".  Miejmy nadzieję iż w przyszłości gdy tylko będzie się coś działo niepokojącego w klubie to My kibice nie będziemy się o tym dowiadywać od osób "trzecich" aby potem nie było czasem za późno na reakcje ! Opiekuna Grzegorza już z nami nie ma (z pewnością w dużym stopniu dzięki nam) a więc piłkarze, teraz nie ma żadnych tłumaczeń... trzeba zapier....ć !

Elana jak Małapanew Kuczów oraz LZS Włodary-Węża !
Wracając do tematu bramek a ściślej mówiąc ich braku to jeden z kibiców Elany na facebooku zamieścił wpis iż spośród 198 najlepszych drużyn w Polsce (biorąc pod uwagę te z Ekstraklasy, I ligi, II ligi oraz III ligi) tylko jedna do tej pory nie ma strzelonej bramki... Trochę tym faktem zaniepokojeni redakcja strony www.elanowcy.pl z czystej ciekawości sprawdziła czy w ogóle w Polsce jest chociaż jeden jeszcze taki klub jak Elana bez gola? No cóż nieco odetchnęliśmy.. Oprócz Elany w Polsce jest takich klubów jeszcze sześć!!!  Małapanew Kuczów, Casimirus Bydgoszcz, Sztorm II Mosty, LZS Włodary-Węża, Podlesie Sowno oraz NKS Niepruszewo ! Są to kluby amatorskie... najlepszy z nich gra w lidze okręgowej (5 liga), jeden w A-klasie a pozostałe cztery w B-Klasie !  W tych ligach również są dwie bramki, jedna piłka i po jedenastu zawodników z danej drużyny na boisku... różnica jest jedna iż kopacze grający w takich klubach... grając nie zarabiają nic bądź otrzymują kwoty znikome a niektórzy nasi piłkarze "przytulają" dosyć solidną pensje... 
Dlatego My kibice będziemy się wam solidnie przyglądać bo brak ambicji i woli walki u nas nie przejdzie ! W innym przypadku pewnie nie raz z trybun usłyszycie "Jak się nie chce to..." Amen !

dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews