Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Choć obecny poziom piłkarzy to kpina...
MY KIBOLE ŚMIGAMY DO RYPINA !
Dodano:08 Sep 2012 23:53

 Z POWODU WIELU PRÓŚB DLA TYCH CO SIĘ NIE ZAPISALI NA MECZU Z KLUCZBORKIEM... URUCHOMILIŚMY ZAPISY ONLINNE NA WYJAZD DO RYPINA ! WSZYSTKO WSKAZYWAŁO IŻ W PIERWOTNYM TERMINIE W KTÓRYM ODBYĆ SIĘ MIAŁ TEN MECZ NA WYJAZD POJECHAŁOBY NAJWIĘCEJ OSÓB OD DERBÓW Z ZAWISZĄ W 2008r. BODAJ NA KILKA DNI PRZED WYJAZDEM LICZBA OSÓB ZAPISANYCH RÓWNA BYŁA LICZBIE 300 !!!

MIĘDZY INNYMI DLATEGO POLICJA ZROBIŁA WSZYSTKO ABY PRZEŁOŻYĆ TEN MECZ NA INNY TERMIN, KTÓRY PRZYPADA WŁAŚNIE W TĘ ŚRODĘ 12 WRZEŚNIA ! WIADOMO IŻ W ZNACZYM STOPNIU WPŁYNIE TO NA NASZĄ LICZBĘ TEGO DNIA NA KAMERALNYM STADIONIE W RYPINIE ALE BĘDZIE RÓWNIEŻ SPRAWDZIANEM ILU TAK NAPRAWDĘ TYCH NAJWIERNIEJSZYCH FANÓW ELANA POSIADA ! RYPIN OD TORUNIA DZIELI NIE CAŁE 70 KM WIĘC DLA TYCH UPARTYCH ŻADNA SZKOŁA CZY PRACA NIE POWINNA BYĆ PRZESZKODĄ ! JEST TO NAJBLIŻSZY NASZ WYJAZD W CAŁYM SEZONIE WIĘC JEŻELI KTOŚ NIE BYŁ W BYTOWIE I TERAZ NIE POJEDZIE DO RYPINA TO CIĘŻKO OCZEKIWAĆ IŻ W OGÓLE GDZIEKOLWIEK SIĘ RUSZY ;)

A WIĘC MIMO IŻ POZIOM KTÓRY OBECNIE PREZENTUJĄ NASI PIŁKARZE TO KPINA... MY KIBOLE ŚMIGAMY DO RYPINA;)

ZBIÓRKA NA WYJAZD O GODZ. 14:00 NA PARKINGU POD TOR - TOREM
KOSZT WYJAZDU DLA TYCH KTÓRZY JADĄ AUTOKAREM TO 30 ZŁ (PRZEJAZD + BILET) ZAPISY TYLKO I WYŁĄCZNIE DO PONIEDZIAŁKU (10.09.2012) DO GODZ. 16:00 !

"JESTEŚMY ZAWSZE TAM..."

>>> ZAPISY ONLINNE <<<

dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews