Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Przemarsz, duży kocioł, oprawa, zwycięstwo... ELANA TO MY !
Dodano:28 Apr 2012 19:20

ELANA TORUŃ - RAKÓW CZĘSTOCHOWA 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Mateusz Nowasielski '35min, 2:0 Mateusz Nowosielski '77min

Kibice: Na mecz z Rakowem zrobiliśmy mobilizację, która przyniosła oczekiwany skutek, ale po kolei... Kibice z kilku dzielnic i fc dotarli w grupach na główną zbiórkę, która tego dnia miała miejsce na nadwiślańskich bulwarach, skąd w ok. 500 osób z głośnym śpiewem i osiedlowymi transparentami, przez toruńską starówkę ruszyliśmy na stadion, po drodze robiąc dwa postoje: pod pomnikiem Kopernika, gdzie odpaliliśmy race, OW i petardy oraz pod aresztem, gdzie pozdrowiliśmy przebywających tam chłopaków (JP 100%). Atmosfera podczas marszu i jego efekt konkretny! Na meczu wystawiamy liczny młyn, w którym w "szczytowym" momencie w pierwszej połowie zebrało się 800 kibiców Elany, na płocie tego dnia zawisło 14 flag (Bielawy, Ciechocinek, Elana Toruń, Golub-Dobrzyń, ET (Wąbrzescy Elanowcy), Grupa Trzymająca Władzę, Mokre, Ostaszewo, Rubinkowo, Ruch-Elana, Władcy Torunia oraz fany naszych Ziomali: Blue Army i Myszków, Tylko Jeziorak Iława.
W tym roku mija 15 lat od zawarcia zgody z kibicami KS Myszków, więc mecz z ich "odwiecznym" rywalem był doskonałą okazją do świętowania tej rocznicy, dlatego też w pierwszej połowie rozwinęliśmy w asyście (słabych) rac łączoną sektorówkę Elana Toruń (15) KS Myszków.
Przez całe spotkanie prowadzimy głośny doping, który poniósł naszych grajków do zwycięstwa.
W sobotę wsparli nas Ziomale z KS Myszków i Ruchu Chorzów oraz Jeziorka Iława - po 20 osób, licznie stawiły się także wszystkie fc Elany, najwięcej było chłopaków z Gniewkowa (ponad 40) a ekipy z czterech innych miast (Aleksandrów Kuj., Ciechocinek, Golub-Dobrzyń i Ostaszewo) wystawiły ponad 20 osobowe składy.
Kibice gości przyjechali w ponad 100 osób (opiszą się sami) z 5 flagami, swój doping ograniczyli do kilku okrzyków.
Ogólnie bardzo udana sobota z naszej strony, oby więcej takich meczów! Podziękowania dla wszystkich za obecność i dla zgodowiczów za wsparcie!!!
Myszków & Elana wieczna sztama!

P.S Oprawa tego meczu w znacznej cześci została sfinasowana z zysku z gadżetów patriotycznych Elany (rękawiczki, czapki) oraz t-shirt "Elana Toruń-JackDaniels". Dzięki !

ELANA - RAKÓW (mecz) - (foto:www.elanowcy.pl)


PRZEMARSZ KIBICÓW - (foto:www.elanowcy.pl)

ZDJĘCIA - www.12ZAWODNIK.pl
dodał: Admin
komentarze [7] powrót

                      Dodano: 28 Apr 2012 09:03 pm
DOPING MIAZGA WIELKIE BRAWA DLA BEBNOWYCH DAWALI RAZDE CAY MECZ WYNIK TEZ CIESZY TYLKO RAKÓW NIE ZABLYSNOL
Autor: krissezw
                      Dodano: 28 Apr 2012 10:05 pm
Jakby na meczach w Toruniu doping zawsze był taki jaki był dziś to niektóre ekipy z ekstraklasy mogłaby nam pozazdrościć wink Z drugiej strony motywacja była,bo ktoś nas filmował i opinia "szła" w świat! Ale generalnie same pozytywy,tak trzymać!!!
Autor: johann
                      Dodano: 28 Apr 2012 10:19 pm
Jeden z najlepszych meczów na Bema ostatnimi czasy. Pochód przez miasto, bardzo duża liczba w młynie(na moje 700-800), świetny doping prowadzony przez cały mecz, fajna oprawa. Do tego, co w sumie najmniej ważne, piłkarze wygrali :) Żeby tylko ta tendencja została utrzymana! W TORUNIU TYLKO ELANA!
Autor: 1968
                      Dodano: 29 Apr 2012 12:12 am
jednym słowem KLASA , kto był ten wie ,a kto nie niech żałuje !
Autor: B_FEW
                      Dodano: 29 Apr 2012 10:19 am
Dzięki poszczególnym osobom, ten sezon (a w szczególności ta runda) to wielki progres pod względem organizacji osiedli i fc. Dzięki temu są pierwsze efekty... turniej, efektowne przemarsze, spora liczba osób w młynie... Pod tym względem biorąc pod uwagę ligę w której gramy, My kibice wspięliśmy się już na naprawdę wysoki poziom ! Co jeszcze wypadałoby poprawić? hmm.... Wyjazdy ! O ile liczby w Częstochowie, w Chojnicach czy w tej rundzie czyli w Turku i w Rybniku były dobre, tak pozostałe mogłyby być zdecydowanie lepsze ! Wyjazd Rybnik, gdzie mimo dużej odległości i niedogodnego terminu (piątek) wybrało się 114 osób, pokazuje to doskonale !!!! Niestety tydzień po Rybniku i WDŚ, był wyjazd do Głogowa co sprawiło iż nie wszyscy podołali zaliczyć wszystkie te trzy wydarzenia a szkoda bo po to jest ten terminarz i przerwa zimowa żeby sobie takie rzeczy zaplanować ;) Myślę, że spokojnie stać nas na to aby jeździć w min 100 na każdy wyjazd i to powinno być nasze kolejne wyzwanie!!! ;) Ale sezon jeszcze trwa więc na szczegółowe podsumowanie jeszcze przyjdzie czas...
Autor: Michael_Elana
                      Dodano: 29 Apr 2012 10:20 am
P.S Pochód? KONKRET (a co by było dopiero gdyby nam przyszło świętować awans? heh), bardzo dobre liczby fc (które w większości stanęły na wysokości zadania), no i szacun dla tych osób co przygotowały tą okazyjną sektorówke ! Dla zwykłego kibica z młyna to wygląda tak: była sobie sektorówka, 5 minut i jej nie ma... a dla niektórych to nieprzespane noce i za to szacun, że są osoby, które robią to z pasją !
Było dobrze... oby tak dalej !
Banda świrów !!!;)
Autor: Michael_Elana
                      Dodano: 30 Apr 2012 02:32 pm
Pierwsze foty z "Projektu Ustawka":
http://www.facebook.com/pages/NINJA-STUDIO/499839415787
Autor: Adib1968
nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews