Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Wszyscy w sobote na mecz Elana-Jarota!
Dodano:07 Apr 2011 10:17
09.04.2011r. Elana Toruń - Jarota Jarocin godz. 17:00

Już w najbliższą sobotę Elana rozegra pierwszy i zarazem jedyny mecz w tym miesiącu na stadionie w Toruniu (kolejne trzy spotkania w kwietniu odbędą się na wyjazdach), w spotkaniu 23 kolejki rywalem "żółto - niebieskich" tego dnia będzie Jarota Jarocin.

W rundzie jesiennej obecnego sezonu w meczu rozegranym pomiędzy sobotnimi rywalami w Poznaniu na stadionie Warty (tam Jarota rozgrywała mecze jako gospodarz) zwyciężyli Jarocianie 2:0.
Drużyna naszych gości po rozegraniu 22 spotkań ma na swoim koncie 31 punktów i zajmuje 11 pozycję w ligowej tabeli, na wyjazdach spisuje się przeciętnie - wygrała trzy spotkania z najsłabszymi zespołami ligi: 2:1 z Turem Turek, 4:1 z Lechią Zielona Góra oraz 5:0 z Polonia Nowy Tomyśl, poniosła trzy porażki z kolei z czołówka ligi: 3:1 z Olimpią Grudziądz, 3:0 z Zawiszą Bydgoszcz i 3:2 z Chojniczanką Chojnice oraz aż pięć razy zremisowała 1:1 w Wałbrzychu z Górnikiem oraz po 0:0 w: Tychach z GKS-em, Zdzieszowicach z Ruchem, Gdyni z Bałtykiem i Wągrowcu z Nielbą.
Elana po środowym zwycięstwie w zaległym meczu w Tychach z GKS-em 3:0 awansowała na czwarte miejsce w tabeli i ma obecnie na swoim koncie 37 punktów. Mamy nadzieję, że i tym razem "żółto-niebiescy" powalczą o "trzy oczka" i pewnie pokonają Jarotę, ale do tego potrzebna jest koncentracja przez całe spotkanie, dlatego przypominamy "grajkom" - mecz trwa 90 minut i gra się do końca!
Co do kibiców to w Poznaniu Elanę wspierało 84 fanów. Kibiców z Jarocina nie spodziewamy się w Toruniu jednak zapraszamy wszystkich na to bardzo ważne spotkanie. Musimy pokazać się z jak najlepszej strony, musi być nas bardzo dużo! Pamiętajcie to jedyny mecz w tym miesiącu w Toruniu!
Z uwagi na bilety imienne apelujemy o przyjcie na stadion wczeniej, tzn. co najmniej godzinę przed meczem, czyli o 16:00, bo gdy do mogących wystąpić przy sprzedaży biletów utrudnień dodamy upierdliwą jak to zwykle bywa policję, to większość może wejść na stadion, gdy mecz już trwa. Wszyscy w sobotę na Elana - Jarota!

Elana Toruń - Jarota Jarocin (09.04.2011) godz. 17:00, Stadion Miejski w Toruniu.
Ceny biletów:
Sektor A (trybuna kryta): normalny - 12 zł, ulgowy - 6 zł
Sektor C (trybuna otwarta): normalny - 10 zł, ulgowy - 5 zł
Dzieci do lat 7 i kobiety - wstęp wolny.

Bilety na mecz do nabycia w kasach przed stadionem:
pištek od 15:00 do 18:00
sobota od 13:00

Wszyscy do młyna - na sektor C!
dodał: Elanowiec
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews