Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Wszyscy w sobotę na mecz Elana Toruń - Górnik Polkowice!
Dodano:04 May 2010 15:23
08.05.2010 Elana Toruń - Górnik Polkowice godz. 17:00

Już w najbliższą sobotę Elana rozegra kolejny mecz na stadionie w Toruniu, tym razem przeciwnikiem naszego zespołu będzie Górnik Polkowice.

Górnik jest w tej chwili na 2 pozycji w tabeli z 50 punktami na koncie. Natomiast Elana po ostatnich porażkach (z Czarnymi Żagań w Toruniu 1:3 i z Olimpią w Grudziądzu 0:1) nadal plasuje się na 15 pozycji z 22 punktami. Zespół gości jest faworytem tego meczu jednak liczymy na to, że "żółto - niebiescy" sprawią niespodziankę i pokrzyżują plany "górnikom", którym, mimo iż są beniaminkiem rozgrywek to walczą w tym sezonie o awans do 1 ligi. Elanowcy muszą walczyć o punkty, bo po dobrym początku rundy zgubili kilka punktów i zespoły, które są niżej w tabeli (Lechia Zielona Góra, Unia Janikowo i Ślęza Wrocław) niebezpiecznie zbliżyli się do naszej drużyny.

Zapraszamy wszystkich na to miejmy nadzieję ciekawe i bardzo ważne spotkanie. Piłkarze zapowiadają walkę od pierwszej do ostatniej minuty meczu. Pomóżmy Elanie dopingiem zwyciężyć w tym meczu! Wszyscy w sobotę na Bema!

Elana Toruń - Górnik Polkowice (08.05.2010) godz. 17:00, stadion przy ul. Bema 23/29 w Toruniu.
Ceny biletów:
Sektor A (trybuna kryta): normalny - 12 zł, ulgowy - 8 zł
Sektor C (trybuna otwarta): normalny - 10 zł, ulgowy - 6 zł
Dzieci do lat 10 i kobiety - wstęp wolny.
dodał: Elanowiec
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews