Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Grala, Kachnic, Zgórzak i Sarnecki odchodzą z Elany.
Dodano:17 Dec 2007 11:21
Jak się dowiedzieliśmy w przerwie zimowej kilku zawodników ma opuścić zespół Elany. Zarząd klubu i trenerzy zrezygnowali z usług Bartłomieja Grali, Mateusza Kachnica, Mariusza Zgórzaka, natomiast Piotr Sarnecki chce przenieść się do Wierzycy Pelplin.

Bartłomiej Grala to obrońca (młodzieżowiec) urodzony 24 grudnia 1987, do Elany trafił przed obecnym sezonem ze Zdroju Ciechocinek. W rundzie jesiennej zagrał w 14 spotkaniach w tym w 9 pełnych, razem 867 minut. Zdobył jedną bramkę w wygranym przez Elanę meczu we Włocławku z Kujawiakiem 5:0, ujrzał także 3 żółte kartki.

Mariusz Zgórzak (także młodzieżowiec) jest napastnikiem urodzonym 2 lutego 1987, dołączył do zespołu przed runda jesienną i w bieżących rozgrywkach zagrał w 12 spotkaniach w tym w 4 od początku meczu. Na boisku przebywał w sumie przez 402 min, bramki żadnej nie zdobył, ale ujrzał 2 żółte kartki.

Mateusz Kachnic kolejny młodzieżowiec, który dołączył do zespołu przed obecnym sezonem, ale nie pojawił się na boisku ani razu.

Piotr Sarnecki jest zawodnikiem Elany od trzech sezonów. W rundzie jesiennej wystąpił w 10 spotkaniach w tym w 4 pełnych. W sumie na boisku przebywał przez 659 minut, żadnej bramki ani karki nie zdobył.

Jeżeli uzyskamy informacje o tym czy ktoś jeszcze opuści zespół i czy ktoś wzmocni drużynę przed runda wiosenną poinformujemy na stronie. Nieoficjalnie udało się dowiedzieć, że na dwóch ostatnich tegorocznych treningach pojawiło się czterech nowych graczy, ale na konkretne decyzje trzeba czekać zapewne kilka tygodni. Torunianie treningi wznowią w poniedziałek 7 stycznia.
dodał: Elanowiec
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews