Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Koniec urlopów
Dodano:03 Jul 2006 14:15
Dziś po urlopach, treningi wznowili piłkarze Elany. Torunianie na pierwszych zajęciach przed nowym sezonem spotkali się na boisku przy ul. Armii Ludowej i ćwiczyli pod okiem trenera Roberta Kościelaka.

Wśród trenujących nie było Michała Benkowskiego, Łukasza Grube i Piotra Mysiora, którzy po wypożyczeniach wrócili do macierzystych klubów.
Byli za to Szymon Maziarz i Tomasz Urbański, którzy w czerwcu prowadzili rozmowy w innych klubach, odpowiednio w Victorii Koronowo i Kani Gostyń.
Działacze toruńskiego klubu zapewniają, że cały czas szukają zawodników do gry w zespole.
- Nowi piłkarze mają się sukcesywnie pojawiać na zajęciach w ciągu całego najbliższego tygodnia - twierdzi Piotr Wujków, prezes klubu.
- Kto to będzie - tego nie chciałbym na razie zdradzać.
Dziś na treningu na boisku na Podgórzu obecni byli młodzieżowcy:
dwaj gracze Notecianki Pakość, Roger Babiarz (napastnik) i Bartłomiej Delekta (obrońca), Wojciech Jóźwik (pomocnik, Włókniarz Toruń) oraz Radosław Stefanowicz.
Ten ostatni zawodnik (boczny pomocnik) jest wychowankiem Huragana Morąg i absolwentem łódzkiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Jeszcze dwa lata temu był powoływany przez trenera Michała Globisza do ówczesnej kadry narodowej do 17 lat. Ostatnio natomiast reprezentował barwy czwartoligowego LKS Bałucz (okręg łódzki).

Pierwszy mecz sparingowy przed nowym sezonem Elana rozegra w najbliższą sobotę o godz. 17:30 w Zbrachlinie z Sadownikiem Waganiec.
Później "żółto-niebiescy" zagrają kolejno z: Kanią Gostyń (12 lipca), Victorią Września (15 lipca, oba na obozie w Śremie), Unią Solec Kuj. (22 lipca, wyjazd), Lechem Rypin (29 lipca, dom) i Finishparkietem (2 sierpnia, dom). Planowany jest też mecz z Hydrobudową SA Bydgoszcz, jego termin jest ustalany.

Info: własne
Współpraca:rk

dodał: Elanowiec
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews