Sparing: Elana Toruń - Mień Lipno 4:1.
Dodano:16 Feb 2008 19:09
Elana Toruń - Mień Lipno 4:1 (3:1)

1:0 Maćkiewicz (14), 2:0 Maćkiewicz (36), 3:0 Maćkiewicz (43), 3:1 Galanciak (45), 4:1 Shchur (69)

Elana:Woźniak - Paprocki (46, Żbikowski), Świderek (64, Zamiatowski; 80, P. Kryszak), Warczachowski, Wróbel - Zamiatowski (46, Shchur), Nowaczyk, Kowalski (46, Elwertowski), Grzebel (46, Opiłka) - Jankowski, Maćkiewicz (46, Wojciechowski)

W kolejnym spotkaniu kontrolnym drużyna Elany pokonała we Włocławku czwartoligową Mień Lipno 4:1 (3:1).

Trzy bramki dla żółto-niebieskich zdobył Jarosław Maćkiewicz, a czwartego gola strzelił testowany Ukrainiec Oleksandr Shuchr. Mimo to prawdopodobnie nie zostanie dłużej w Toruniu.
Decyzja w poniedziałek
- Owszem, zdobył jedną bramkę, ale to nie jest zawodnik, jakiego szukam - mówi trener Wiesław Borończyk. - Ostateczną decyzję odnośnie Saszy podejmę jednak w poniedziałek.
W toruńskiej drużynie zagrał też inny testowany zawodnik, 19-letni wychowanek Pomorzanina Energohandlu Toruń, napastnik Bartosz Elwartowski.
Zostanie przez tydzień
- Tak, jak się umawiałem z przedstawicielami Pomorzanina, Bartek będzie z nami trenował przez cały najbliższy tydzień - dodaje szkoleniowiec toruńskiej drużyny.
Samo spotkanie, do przerwy, toczyło się przy wyraźnej przewadze żółto-niebieskich, którzy wystąpili bez kilku podstawowych oraz testowanych wcześniej zawodników. Po zmianie stron i kilku korektach w składzie mecz się wyrównał.
- Do przerwy prezentowaliśmy uporządkowany futbol, a w drugiej połowie, po zmianach składzie, nasza gra już tak dobrze nie wyglądała - kończy trener.

Kolejny sparing torunianie rozegrają z Olimpią Grudziądz. Spotkanie odbędzie się w środę w Bydgoszczy, jego początek o godz. 18.