Zwycięstwo z Rodłem!
Dodano:15 Aug 2007 22:16
Elana Toruń - Rodło Kwidzyn 2:1 (0:1)
0:1 Przemysław Sulej (44), 1:1 Robert Warczachowski (49,karny), 2:1 Mariusz Woroniecki (58)

Elana: P. Kryszak - Woroniecki (84, Urbański), Grala, Warczachowski (żk), Kowalski - Młodzieniak, Świderek, M. Kryszak (żk; 82, Nowaczyk), Grzebel (46, Zgórzak), Maćkiewicz, Dah (38, Jankowski)

Torunianie w pierwszym spotkaniu przed własną publicznością pokonali Rodło Kwidzyn 2:1.
Musieli się jednak sporo napracować, bo pierwsza połowa w ich wykonaniu nie była najlepsza. Dopiero po zmianie stron odrobili straty i zapewnili sobie wygraną.
- W pierwszej połowie zagraliśmy słabo, wręcz kompromitująco - powiedział trener Elany Robert Kościelak. - Pozbieraliśmy się jednak i w drugiej połowie zagraliśmy już to, co sobie zakładaliśmy.
"Nowości"

Kibice:
Na inauguracji sezonu w Toruniu nasz młyn liczył 350 - 400 osób. Bardzo dobrze wsparli nas tego dnia: Jeziorak Iława - 64, Stilon Gorzów - 38, WfcG- 20, Ruch Chorzów - 1. Na płocie powiesiliśmy osiem flag w tym po jednej Jezioraka, Myszkowa i Ruchu. Nasz doping w pierwszej połowie był dobry, w drugiej niestety słabszy. Z oprawy zaprezentowaliśmy saletrę ze stroboskopami. Ogólnie było dobrze, szkoda tylko, że chwilami był piknik, ale nie ma się, co dziwić skoro kibiców gości po raz kolejny nie stwierdzono. Na koniec wielkie podziękowania, dla Ziomali za wsparcie!