Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Zapraszamy na mecz!
Dodano:11 Oct 2006 11:49
W sobotę 14.10.2006 o godz. 15:00 Elana rozegra kolejne ligowe spotkanie w tej rundzie na stadionie w Toruniu. Tym razem nasz zespół podejmować będzie Jarotę Jarocin. Jest to spotkanie 11 kolejki. Drużyna gości z 15 punktami zajmuje obecnie siódmą pozycję w ligowej tabeli tuż przed nimi również z 15 punktami znajduje się nasz zespół. Liderem tabeli jest Kania Gostyń, która zgromadziła 21 punktów.

W dotychczasowych meczach zarówno Elana jak i Jarota cztery razy zwyciężała, trzy razy zremisowała i trzy razy przegrała.
W ostatniej kolejce Jarota pokonała na własnym boisku Kanię Gostyń 1:0 a bramkę na wagę 3 punktów zdobyła w 90 minucie. Elana zaś zremisowała w Policach 1:1, gdzie gol dający remis w tym spotkaniu również został zdobyty w końcówce (Maćkiewicz w 88 min. ). Widać, że obie drużyny grają do końca.
Liczymy na dobry mecz a przede wszystkim na to, że "Elanowcy" pokonają zespół gości i przybliżą się do czołówki tabeli.

Zapraszamy wszystkich na ten mecz, niech każdy weźmie ze sobą znajomego! Pokażmy wszystkim jak się bawią kibice Elany zróbmy doping taki jak na ostatnim meczu w Toruniu albo jeszcze lepszy! Oprócz dopingu grupa ultras zaprezentuje na pewno jakąś oprawę. Pamiętajcie o tym, żeby ubrać się na żółto i niebiesko.
Naprawdę warto być tego dnia na trybunach stadionu przy ul. Bema!

Elana Toruń - Jarota Jarocin sobota, godz. 15:00 stadion przy ul. Bema

Kobiety i dzieci do lat 10 wstęp wolny!
Bilet na mecz - 6 zł

W przerwie i po meczu będzie można zakupić: czapki - baseballówki, chusty, długopisy, kubki i kurtki Elany oraz koszulki Myszków-Ruch -Elana!
Na meczu zbierana będzie do puszki kasa na oprawy, więc niech każdy coś wrzuci, bo bez funduszy grupa ultras za dużo nie zrobi.
dodał: Elanowiec