Elana Toruń - Drwęca NML 2:1 (0:0)
Sarnecki, Warczachowski - Filipek

Elana Toruń: Kryszak - Rogalski (żk), Woroniecki (żk), Warczachowski (żk), Wróbel - Urbański (69, Dobek), Świderek (60, Preis), Sarnecki, Stefanowicz (46, Romanowski) - Maćkiewicz (62, Cieśliński), Zamiatowski (46, Styranowski)

Drwęca: Talik - Pietrasik, Zakierski, Kowalski, Krauze - Fedoruk, Filipek, Łazar (46, Rybkiewicz; 76, Kural), Wojtaś (90, Marcfeld) - Ł. Gilkiewicz (62, Malanowski), Nadolny

W Toruniu, w obecności grupy najwierniejszych fanów, Elana pokonała Drwęcę Nowe Miasto Lubawskie 2:1 (0:0).

Gospodarze wygrali, ale nie zachwycili. Szczególnie do przerwy nie mogli sforsować dobrze grającej nowomiejskiej defensywy. Goście częściej przebywali na ich połowie, ale poza niecelnym strzałem z dystansu Krzysztofa Filipka poważniej nie zagrozili Przemysławowi Kryszakowi.
Po zmianie stron obie drużyny zagrały już lepiej. Pierwszą bramkę, po akcji Tomasza Urbańskiego i Roberta Styranowskiego (dobry występ testowanego zawodnika Wisły Płock), zdobył w 53. min, strzałem z 13 metrów Piotr Sarnecki. Wynik podwyższył w 66. min, efektownym uderzeniem z rzutu wolnego Robert Warczachowski. Honorową bramkę zaś, równie pięknym strzałem z 20 m, uzyskał Filipek.
Spotkanie w końcówce niepotrzebnie zaostrzyło się (sędzia Jacek Zedler nie potrafił zapanować nad wydarzeniami na boisku), ale na szczęście obyło się bez groźnych kontuzji.