Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                   Jutro inauguracja sezonu w Toruniu ! Wszyscy na BEMA !
Dodano:22 Aug 2014 10:17
23 sierpnia 2014
-

Elana Toruń - Gopło Kruszwica
Godzina 17:00, Toruń


Już jutro (23.08) na stadionie miejskim przy Bema 23 odbędzie się pierwszy mecz w Toruniu obecnego sezonu. Rywalem "żółto - niebieskich" będzie Gopło Kruszwica !

Piłkarsko? Będzie to także pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera Krzysztofa Jabłońskiego. Faworytem spotkania oczywiście jest Elana ale jak pokazują wyniki dwóch pierwszych kolejek... nazwiska same nie grają a do zwycięstwa potrzeba odpowiedniej mobilizacji i zaangażowania ! Gopło ? Do tej pory na swoim koncie mają jeden punkt. Remis z Orlętami Aleksandrów 2:2 na ich terenie oraz porażkę z Rol.Ko Konojady 1:3 u siebie ! My nie widzimy innej opcji jak zwycięstwo w tym spotkaniu ! Panowie piłkarze - czas skończyć z tym kabaretem i wziąć się ostro do roboty... w innym przypadku się pogniewamy :)

Kibicowsko? Po dwóch licznych pobliskich wyjazdach czas na inauguracje sezonu w Toruniu ! Sami jesteśmy ciekawi jak ona będzie wyglądać i mamy nadzieję, że wcale nie gorzej niż cała poprzednia runda wiosenna trzeciej ligi. To, że Elana miała najlepszych kibiców w tej swojej trzeciej lidze w poprzednim sezonie to wiadomo, to że jesteśmy bezkonkurencyjni również w tej czwartej też z pewnością nikt nie ma wątpliwości ! To nie znaczy iż mamy spoczywać na laurach i pozwolić sobie na jakąkolwiek obniżkę formy. Róbmy dalej swoje i tak jak do tej pory licznie i fanatycznie wspierajmy swoich grajków.

Kibice gości? Co ciekawe kibice Gopła Kruszwica jeszcze do niedawna jeździli na mecze swojej drużyny będąc równocześnie fan clubem Zawiszy Bydgoszcz ! Trzeba przyznać iż jak na taką ekipę całkiem nieźle się prezentowali nie tylko wystawiając młynek ale także niejednokrotnie tworząc skromne oprawy. Ich ziomkami byli m.in. Dąb Barcin, Goplania Inowrocław, Pogoń Mogilno, Viktoria Koronowo i inne ekipki kojarzone z bydgoskim Zawiszą. Niestety z tego co nam wiadomo kibice Gopła po raz ostatni na swoim wyjeździe byli w sierpniu 2011r. w Radziejowie (przyp. ich kosa, na tym meczu skroili nawet flagę kibicom miejscowym) w 80 osób ! Obecnie? Można chyba tą ekipkę zaliczyć do wymarłych. Ewidentnie kibice z Kruszwicy skupili się na jeżdżeniu na Zawiszę a więc nie łudzilibyśmy się zbytnio iż w sobotę zrobią dla nas wyjątek…


Mimo wszystko … WSZYSTKIE osiedla, fan cluby stawiamy się licznie na krytej i przez pełne 90 minut jedziemy z dopingiem ! Głośny doping, mecz wygrany to dziś dla nas liczy się !!! Do zobaczenia… na Bema !
dodał: Admin

                   ElanowcyTV: Relacja z wyjazdu do Kowalewa ! (video)
Dodano:19 Aug 2014 16:19
Skrót z dopingu na wyjeździe w Kowalewie Pomorskim w obiektywie kamery ElanowcyTV (VIDEO)!

Zachęcamy do obejrzenia !
dodał: Admin

                   Jak się niechce to spier....ć !!! Znowu tylko remis ...
Dodano:16 Aug 2014 21:29
1-1

Promień Kowalewo - ELANA TORUŃ 1:1 (0:0)

Kibice:
16 sierpnia 2014 rozgrywana była druga kolejka naszej ligi i po raz drugi z rzędu w tym sezonie Elana rozgrywała mecz na wyjeździe. Po inauguracji w Jabłonowie kolejny wyjazd przypadł nam w pobliskim od Torunia o zaledwie niespełna trzydzieści kilometrów ... w Kowalewie Pomorskim! W miejscowości tej od dawna istnieje nasz fan club a więc szczególnie w ich szeregach można było wyczuć podwójną mobilizacje! Główna nasza zbiórka została wyznaczona tam gdzie zawsze na półtorej godziny przed meczem, skąd ruszamy autami w jeden kolumnie niestety jak to zwykle bywa z eskortą psiaków. W Kowalewie czeka na nas już kolejna grupa „żółto – niebieskich” turystów, którzy zawitali do tego miasta nieco wcześniej a podróżowali na różne sposoby (pociąg, pksy, auta). Czeka na nas także ok. 60 osobowa grupa fanów z fc Kowalewa, która wita nas z transparentem „Kowalewo miastem Elany”, odpalając przy tym kilka rac. Po wspólnym odśpiewaniu kilku przyśpiewek ruszamy wszyscy razem pod stadion. Wejście na obiekt trwa dosyć sprawnie jednakże przy takiej ilości fanów nie wszyscy zdążyli na pierwszy gwizdek. W miedzy czasie cały czas zjeżdżają się kolejne fury z Torunia a My ruszamy z głośnym dopingiem. Ostatecznie tego dnia nasza liczba jest ciężka do oszacowania ponieważ poza przygotowanym dla nas sektorze, część osób (chcąc uniknąć kolejek) zasiada z wśród miejscowych a niektórzy oglądają mecz spoza stadionu Oficjalna liczba Władców Torunia na tym meczu to ok. 330 osób! Na sektorze rozwieszamy sześć flag (Elana Toruń, Ultras Elana, Ekipa Wyjazdowa, W<E>T, Mokre on Tour, Kowalewo) oraz dwa transparenty (Rubinkowo oraz wspomniany wyżej transparent Kowalewo miastem Elany!). Doping tego dnia na stałym dobrym poziomie a momentami naprawdę konkretny! Pod koniec prezentujemy nieco spontaniczną "oprawę" w postaci kilku świec dymnych. Nasi grajkowie chyba nie do końca rozumieją w jakich barwach mają zaszczyt grać i po raz drugi w tym sezonie nie potrafili wygrać meczu... Gdy na kilka minut przed końcem meczu Elana traci bramkę na 1:0 ... puszczają nam nerwy i w dosyć mocnych słowach wyrażamy swoje niezadowolenie ... Na początek dostaje się piłkarzom ("jak się nie chcę to śpierd***ć", "jak przegracie wpier**l macie"). Nerwy puściły na tyle mocno iż dostaje się także trenerowi ("zmiana trenera Elana, zmiana trenera..."). Przyśpiewka skierowana do trenera być może nieco niepotrzebna bo przecież pamiętamy iż pan Robert Kościelak nieraz udowodnił, że ma serducho w żółto – niebieskich barwach i za to bez wątpienia należy mu się szacunek!!! Z drugiej strony chyba sam trener dostrzega iż w naszej drużynie coś tutaj nie funkcjonuje tak jak powinno i brakuje chemii na linii trener a piłkarze... Należy przypomnieć iż nasz klub zaliczył dwa spadki ligę niżej pod rząd a ten sezon również nie zaczął się tak jak tego wszyscy oczekujemy... Należy więc zrozumieć naszą frustracje !
Wracając jednak do meczu to po wyżej wymienionych okrzykach... zaledwie po dwóch minutach po stracie gola, nasze piłkarzyki doprowadzają do remisu (po nieco wątpliwym karnym), ratując przy tym resztki swojego honoru. Mecz zakończył się remisem 1:1 za co nasi "ulubieńcy" otrzymują gwizdy a chwilę po spotkaniu z nimi trochę rozmawiamy... W sumie to by było na tyle na temat tego meczu. Droga powrotna tym razem bez większych przygód. Na koniec pozdro dla wszystkich obecnych na tym meczu i wielkie brawa dla Fc Kowalewo, które tego dnia pokazało się naprawdę z dobrej strony! Oby tak teraz na kolejnych meczach toruńskiej Elany... do zobaczenia!

Bezkonkurencyjni, zdecydowanie najlepsi w tej lidze... ELANA TO MY !

Foto:
16.08.2014 Promień Kowalewo - Elana Toruń 1:1 (0:0) (foto)

dodał: Admin

                   ElanowcyTV: Skrót z wyjazdu do Jabłonowa!
Dodano:14 Aug 2014 9:01
ElanowcyTV:
Filmik z wyjazdu do Jabłonowa Pomorskiego. Zachęcamy do obejrzenia.

Teraz w sobotę (16.08) WSZYSCY do Kowalewa !!! JESTEŚMY ZAWSZE TAM!!!
dodał: Admin

                   16.08.2014 Wszyscy do Kowalewa !!!
Dodano:13 Aug 2014 23:35

Zbiórka o godzinie 15:30 pod Tor – Torem. Jedziemy wszyscy autami w jednej kolumnie!!! Dlatego niech każdy z Was kołuje sobie własny transport... a ci, którzy naprawdę nie mają takiej możliwości to niech i tak będą obecni na zbiórce... zawsze znajdzie się kilka wolnych miejsc !!!

Przypominamy iż do Środy Wielkopolskiej w ostatniej chwili udało nam się zorganizować transport dla wszystkich chętnych to tym bardziej do oddalonego o niecałe 30 kilometrów Kowalewa damy radę ! Brak transportu w tym przypadku nie jest żadną wymówką dla tych, którzy w sobotę nie będą obecni na tym wyjeździe.

----------------------------------------------------------------------------------------
Alternatywne opcje transportu w przypadku awaryjnej sytuacji w postaci braku samochodu:

1)
15:38 – Dworzec Toruń Wschodni / 16:04 Kowalewo Pomorskie (pociąg)

2)
15:45 – Dworzec PKS Toruń / 16:30 Kowalewo Pomorskie (autobus PKS) – koszt 6,60zł (w jedną stronę)

3)
16:10 - Dworzec PKS Toruń / 16:48 Kowalewo Pomorskie (autobus PKS) – koszt 7 zł (w jedną stronę)

4)
16:15 Dworzec PKS Toruń / 16:45 Kowalewo Pomorskie (autobus PKS) – koszt 12zł (w jedną stronę)

------------------------------------------------------------------------------------------------
Prawdziwi fanatycy i tak znajdą sposób aby znaleźć się tam gdzie gra ich drużyna ! Dla chcącego nic trudnego... do zobaczenia w sobotę... JESTEŚMY ZAWSZE TAM !
dodał: Admin

                   16.08 - WSZYSCY DO ŻÓŁT0 - NIEBIESKIEGO KOWALEWA !
Dodano:12 Aug 2014 0:33

Już w najbliższą sobotę (16.08) czeka nas kolejny mecz ligowy a zarazem kolejny wyjazd... tym razem do oddalonego od Torunia zaledwie o niecałe 30 km... do Kowalewa Pomorskiego!

Panowie i Panie..
Mamy w pamięci "świeże" wydarzenia z poprzedniej soboty z Jabłonowa gdzie popis swojej inteligenci zaprezentowali "przebierańcy w mundurach", którzy to podobno chronią w tym państwie prawo. Zapewniamy Was wszystkich iż Stowarzyszenie Kibiców Elany Toruń "Elanowcy" dołoży wszelkich starań aby te w/w wydarzenia nie zostały zamiecione pod dywan... My tymczasem nie możemy się dać zastraszyć i złamać bo być może właśnie o to chodziło tym smutnym panom !? Póki co jeżdżenie na mecze i dopingowanie swojej ukochanej drużyny nie jest karane a więc dalej róbmy swoje i licznie tak jak do tej pory wspierajmy naszą Elanę !!! Od dawien dawna Kowalewo Pomorskie jest żółto - niebieskie i niech także w tę sobotę takie będzie ! Jedziemy przez pełne 90 minut z głośnym dopingiem i nie reagujmy na ewentualne zaczepki ze strony czarnych mundurów... Wierzymy iż mimo wszystko miłość do tego klubu wielu z Was jest na tyle silna iż w sobotę znowu podążycie w trasę za swoją drużyną !
Jedziemy wszyscy... bez wyjątków !

Na ten wyjazd jedziemy autami a więc już teraz WSZYSCY musicie kołować sobie własny transport!!! Dokładną godzinę i miejsce zbiórki poddamy później...

ELANA TO MY !
dodał: Admin

<< Wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 Dalej >>

Content Management Powered by CuteNews